Ще немає акаунта? Доєднатись до клубу

Любі, я вас вітаю у новому клубному місяці! Полуниця у мене асоціюється із щастям. Цей аромат наближаючогося літа, коли все ще попереду, але вже хочеться вдягати легкі сукні та пити коктейлі на вулиці. І я пропоную увібрати в себе це почуття на повну. Не бійтеся купувати великі корзини стиглої полуниці, адже нам буде, що з нею робити! Ми будемо пекти пироги, замішувати коктейлі, додавати полуницю в салати та навіть готувати полуничні супи. Нехай цей травень буде щасливим та яскраво полуничним.
Його можна просто їсти ложкою прямо із форми разом із кулькою ванільного морозива. Адже цей полуничний пиріг про літо, відпочинок та легкість! Він готується надзвичайно просто: вам знадобиться лише форма для пирога, миска та півгодини часу.
“ЩО НА ВЕЧЕРЮ?”
Увійдіть в акаунт або оформіть підписку, щоб отримати доступ до ексклюзивних рецептів.
Вітаю ❤️! Цей рецепт – частина клубу "Що на вечерю?". Якщо ви ще не в клубі, приєднуйтесь до нас за цим посиланням, щоб думки про "що готувати" вилетіли з вашої голови! А якщо ви вже з нами, увійдіть у ваш акаунт, щоб рецепт вам відкрився.






І справді найпростіший пиріг!
10 хв і смакота)