Ще немає акаунта? Доєднатись до клубу

Ось так живеш все життя, маєш певне уявлення про цей світ, і не знаєш, що запечена редиска – це так смачно! Я ледь не з’їла всю порцію «куштуючи на якість». Тепер я буду дивитися на редиску зовсім іншим поглядом. Запікання прибирає її гіркоту і робить приємно солодкою.
Оскільки в цьому рецепті дуже мало інгредієнтів, кожен з них грає важливу роль. І вершкове масло, і часник, і петрушка створюють чудові умови для головного виходу редиски. Її можна подати в якості гарніру, закуски або овочевого елементу вашої вечері. Тільки раджу їсти запечену редиску саме гарячою, бо, охолонувши, вона буде не такою смачною.
“ЩО НА ВЕЧЕРЮ?”
Увійдіть в акаунт або оформіть підписку, щоб отримати доступ до ексклюзивних рецептів.
Вітаю ❤️! Цей рецепт – частина клубу "Що на вечерю?". Якщо ви ще не в клубі, приєднуйтесь до нас за цим посиланням, щоб думки про "що готувати" вилетіли з вашої голови! А якщо ви вже з нами, увійдіть у ваш акаунт, щоб рецепт вам відкрився.





