Ще немає акаунта? Доєднатись до клубу

Почну з маленької передісторії, яка надихнула цей гайд. Дуже рідко мені доводилося куштувати по-справжньому смачні скони. Такі, щоб з першого укусу зрозуміти весь ажіотаж навколо цих тістечок. І найсмачніші я знайшла… Ні, не в Лондоні, хоча я була на high tea в найкращих п’ятизіркових готелях та відомому ресторані Sketch. А в маленькому кафе в Женеві! Вони були саме такі, якими я уявляла ідеальні скони. Хрумкі зовні, запашні всередині. Скон ідеально розділявся руками на два шматочки, щоб перетворитися на м’яку подушку для вершків та малинового варення. Ми з подружкою Вікою спеціально ходили насолодитися цими творіннями кожної неділі. І платили чималі гроші, адже один скон плюс кава за женевськими цінами коштує рівнісінько, як місячна підписка на наш клуб. Помноживши на два (ну не залишити ж дитину без тістечка та какао), виходила чимала сума.
Але сімейний бюджет врятувала Віка! Темою до святкування Дня народження своєї донечки вона вирішила зробити чаювання Пеппи Піг. Звичайно, перспектива створити домашній high tea дуже мене надихнула! Я запропонувала приготувати начинки для сендвічів, а за солодке, зокрема за пошук рецепту сконів, взялася Віка. Все ж таки, як важливо добре обирати друзів! Вікині скони вийшли, не просто смачними, вони були heavenly exquisite. «Все, робимо англійське чаювання в клубі» – вирішила я. Так що, зустрічайте – наша відповідь Чемберлену! Ну а замість сконів ми з Вікою почали кожної неділі підійматися на гору Салев заради чорничного пирога. Але це вже зовсім інша історія…
“ЩО НА ВЕЧЕРЮ?”
Увійдіть в акаунт або оформіть підписку, щоб отримати доступ до ексклюзивних рецептів.
Вітаю ❤️! Цей рецепт – частина клубу "Що на вечерю?". Якщо ви ще не в клубі, приєднуйтесь до нас за цим посиланням, щоб думки про "що готувати" вилетіли з вашої голови! А якщо ви вже з нами, увійдіть у ваш акаунт, щоб рецепт вам відкрився.





